Juni 7

empire oyna – Social Wars Ve Social Empires Nereden Oynanır

0  comments

Social Wars Ve Social Empires Nereden Oynanır?

Dolayısıyla, evet, şehirleri şehirlerin dışına atan hareketi tersine çevirerek insanların kendilerinin ve yaşadıkları yerlerin yeniden bilincine varmasına yardımcı … Once yüklendikten sonra, programı açın ve Gmail hesabınızı bahsegel kullanarak oturum açın veya yeni bir tane oluşturun. Uygulamayı yüklemek için ekran direktiflerini takip edin. Bunu bulduktan sonra uygulamayı yüklemek için tıklayın. PC nizde kurulum işlemini başlatmalıdır.

  • Bu bölümde hazır savaşlarla size oyun öğretiliyor.
  • Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz, İzinsiz Kopyalanamaz, Başka Yerde İlgili Kanunlara Aykırı Biçimde Yayınlanamaz.
  • Oyunda sırasıyla çağ atlayarak güçlenmek, ordu oluşturmak ve savaşa girmek amaçlanıyor.
  • Bu ayrıca kullanıcıların oyunları ve diğer popüler ve istekte bulunan uygulamaları yüklemelerini sağlar.
  • En üst sıraya tırman ve dilediğin gibi ateş et.

Steam’in düşük sistem isteyen oyunu March of Empires Sultan Savaşı, içeriği ve grafiği ile keyifli bir vakit geçirmek isteyenler için güzel bir oyun. Kendi krallığınızı yaratıp, zekice planlanmış bir kale ile hızlı gelişenlerden biri olabilirsiniz. Oyunda birçok Türk ve yabancı oyuncu bulunuyor. Gelişim aşamasında sorularınızla onlardan da destek alabilirsiniz. İttifak bölümünden de kendinize bir grup bulabilirsiniz.

Boardwalk Empire

Savaş fili üzerinde okçu kuleleri bulunuyor. Yüksek sağlığı ile dikkat çeken başarılı bir yakın dövüş birimi. Çeşitli yükseltmelerle beraber savaş alanında en güçlü birimlerden biri oluyor.

empire oyna

Her medeniyetin kendi özel asker türleri dışında piyade, atlı ve okçu üzerine kurulu sistem devam ediyor. Benzersiz yükseltmeler ve araştırma yeteneklerine sahip olan bir medeniyet olarak oyuna eklenmiş. Yükseltmeleri oyun ögelerini etkilediği gibi hızla öne çıkmanızı da sağlıyor. Teknoloji yeniliklerde ön plana çıkan bir medeniyet olarak yansıtılmış. Hızlı bir şekilde teknolojik ilerlemelere geçebiliyorsunuz.

Hemen Asker Eğitmek Yerine Kalenize Odaklanın:

Ancak oyunda ekonomik güç ve ordu elde etmek zorlayıcı olabilir. Bu yüzden Age Of Empires hilelerine ihtiyaç duyulur. Minecraft, canavarlar, kaynaklar, insanlar, gizli hazineler ve hayvanlarla dolu bir dünyayı keşfedebileceğiniz bir açık dünya oyunudur. Ya da kendi dünyanızı yaratabilirsiniz. Bu oyunda her şey bloklardan oluşuyor.

Kendi kaleni inşa et, güçlü bir ordu oluştur ve destansı savaşlara hazırlan. Oyun içinde sürekli yeni görevler elde edebilirsiniz. Bu görevlerin bir kısmı size deneyim kazandırırken bir kısmı ise kaynak ve asker sağlayabilmektedir.


Tags


You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350